SAT® GRUP DERS | SAT KURSU

SAT KURSU ÖĞRENCİLERİYLE HEM İNTERAKTİF ÖĞRENİN HEM DE %40 TASARRUF EDİN

Uzman SAT kursu programımızla potansiyelinizi 4 ayda ortaya çıkarın. SAT grup dersleriyle interaktif olarak öğrenirken, skorunuzu en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmış olan yoğun programımızla rekabetin bir adım önünde olacaksınız. Kendinize güveninizi artıran yaklaşımımızla hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olalım. Bugün başlayın ve hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

DAHA ÖNCE SAT SINAVINDAN 1350+ ALDIYSANIZ

%100 İngilizce Dersler

Dünyanın her yerinden öğrenciler ile SAT  kursuna katılın. Sınavdaki tüm, konulara, tanımlara ve terimlere hakim olun. 

6-Kişilik SAT Sınıfları

En yüksek öğrenci etkileşimi için SAT kursu sınıflarımızın boyutunu en optimal seviyede tutuyoruz. Grupla birlikte tartışarak öğrenin!

20 Digital SAT Deneme Sınavı

Tamamen online 20 Digital SAT denemesiyle gerçek sınav günü tecrübesi yaşayın. Sınavda zaman sorunu yaşamayın!

DİJİTAL SAT KURSU İLE SİZİ BEKLEYEN MUHTEŞEM SKORLARA HAZIRLANIN

TestPrep’in 72 saatlik SAT kursu, SAT skorlarında büyük ilerlemeler kaydetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir çözümdür. İngilizce ve Matematik konularında uzmanlaşmış deneyimli öğretmenlerimiz sayesinde, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kaliteli bir eğitim aldığınızdan emin olabilirsiniz. Kapsamlı programımız, sınav stratejinizi geliştirmenize yardımcı olacak birçok kaynak, 20 dijital SAT deneme sınavı ile doludur.

Böylece, sınav gününde hem zaman sorunu yaşamazsınız hem de öğrendiğiniz sınav stratejilerini sorunsuzca uygularsınız.

Mükemmel bir skor hedefliyor olun ya da skorunuzu yükseltmek istiyor olun, SAT kursu mükemmel bir çözümdür. Hemen kaydolun ve TestPrep ile başarıya giden yolculuğunuza ilk adımı atın. Başarılı olan binlerce öğrenciye katılmak için bugün harekete geçin.

SAT Kursu İstatistiklerimiz

Dijital SAT kursu

SAT sınavına hazırlanan öğrencilerimizin istatistikleri. İleri teknolojimiz, deneyimli öğretmenlerimiz ve kanıtlanmış test stratejilerimiz, zayıf yönlerinizi güçelendirmenize yardımcı olacak. İstediğiniz puana ulaşmak için sürekli olarak kendinizi geliştireceksiniz. Endişelenmenize gerek yok, bizim yardımımızla sınav gününe tamamen hazırlıklı ve kendinize güvenle gireceksiniz.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
85%
Öğrenci memnuniyeti
95%
İlk sınavda hedef puana ulaşma yüzdesi
72%

SAT KURSU İÇERİĞİ

SAT KURSLARI TAKVİMİ

Sadece 4 ay içinde, SAT sınavında başarılı olmanızı sağlamak için kapsamlı bir paket alacaksınız. 72 saatlik canlı çevrimiçi eğitim, 20 Dijital SAT deneme sınavı ve bir dizi SAT hazırlık kaynağı ile, sınav günü başarınız için tam donanımlı olacaksınız. Size her türlü soru tipine karşı tamamen hazırlanmanızı sağlayacak en iyi hazırlık kombinasyonunu sunmaktan gurur duyuyoruz. İstenilen puanınıza ulaşmanız için bize güvenebilirsiniz.

BaşlangıçSon KayıtBitişGün ve Saat
14 Ağustos 202311 Ağustos 202301 Aralık 2023Pazartesi - Çarşamba - Cuma

12 Eylüle Kadar: 09:00 - 11:15
12 Eylülden Sonra: 18:00 - 20:15
13 Kasım 202310 Kasım 202308 Mart 2024Pazartesi - Çarşamba - Cuma

18:00 - 20:15
15 Ocak 202412 Ocak 202403 Mayıs 2024Pazartesi - Çarşamba - Cuma

18:00 - 20:15
12 Şubat 202409 Şubat 202431 Mayıs 2024Pazartesi - Çarşamba - Cuma

18:00 - 20:15

SAT KURSU HAFTALIK PLANI

Yukarıda belirttiğimiz gibi, SAT kursu 16 hafta boyunca devam ediyor ve öğrencilerin SAT sınavında test edilen alanlarda yeterli beceri kazanmaları için yeterli zaman sağlıyor. SAT kurslarımız, deneyimli öğretmenlerin yardımı ve elimizdeki zengin kaynaklar sayesinde, güçlü temel becerileri oluşturmak ve SAT’de başarılı olmak için gereken eleştirel düşünme stratejilerini geliştirmek için planlanmıştır. 16 haftalık süre boyunca, öğrenciler dilbilgisi, matematik ve reading de dahil olmak üzere sınavın tüm bölümlerini öğrenecekler ve deneme sınavları çözecekler. Kurs, öğrencilerin test gününde başarılı olmak için hazır olmalarını ve istedikleri puanları elde etmelerini sağlamak için özenle hazırlanmıştır.

DİJİTAL SAT KURSU MATEMATİK İÇERİĞİ

SAT KURSUNA BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

SAT kursu ödeme seçeneklerinden birini seçin ve ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme. Ödemenizi güvenle, dünya çapında ödeme aracı olarak kullanılan STRIPE aracılığıyla gerçekleştirin. Web sayfamız üzerinde herhangi bir kart bilgisi kullanılmaz ya da depolanmaz.

***Tüm kart numaraları ödeme sırasında AES-256 ile şifrelenir. Şifre çözme anahtarları ayrı makinelerde saklanır. Stripe’ın altyapısı ayrı bir barındırma ortamında çalışır ve API’miz ve web sitemiz dahil olmak üzere Stripe’ın birincil hizmetleriyle herhangi bir kimlik bilgisi paylaşmaz. Daha fazla bilgi için: https://stripe.com/docs/security
2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda SAT hazırlık kursu ödeme sonrası form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Öğrenci bilgilerini paylaştığınızda, bir sonraki adım olan kullanıcı sayfası oluşturmaya geçeceğiz.

3

SAT kursu sayfanız hazır olduğunda seviye tespit sınavınızı planlamak için bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın. Kullanıcı bilgilerinizi mümkünse WhatsApp, değilse e-posta ile ileteceğiz.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

SAT KURSU FİYATLARI

İlk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız 100% ücret iadesi

ÖĞRENCİLERİMİZİN SAT KURSU YORUMLARI

Siz de SAT hazırlık kurslarımıza katılarak bu öğrencilerimizin arasına katılabilirsiniz!

3 yanıt

  1. TestPrep’in SAT dersleri son derece profesyonel ve öğrenmesi keyifli. Öğretmenlerin verdiği örnekler çok yerindeydi ve kurstan çok şey öğrendim. Tüm katılımcılara bireysel ilgi gösteriliyor ve eğitim kalitesi mükemmel. Eğitim programı açık ve detaylıydı. Katılmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Ben ilk sınavımda 1530 aldım ve bu tamamen TestPrep’in ve öğretmenlerimin sayesinde.

  2. SAT hazırlık kursu konusunda TestPrep beklentileri aşıyor! TestPrep’in SAT öğrencileri için en iyi yer olduğunu düşünüyorum. Burak Bey olağanüstü bir öğretmen, sahip olduğu materyaller eşsiz ve öğrencilere davranış şekline söyleyecek söz yok. SAT hazırlığında bireysel ilgiye ihtiyacı olan varsa burası en iyi yer ve online sınıfın ambiyansı çok iyi. SAT sınavıyla aynı şekilde yapılan deneme sınavları sayesinde sınavda daha rahat hissedeceksiniz. Tüm desteğiniz için çok teşekkür ederim.

  3. SAT hazırlığım için TestPrep’i tercih ettim ve iyi ki tercih etmişim. Hem kurs hem de sınav deneyimim gerçekten harikaydı. Eğitmenler SAT sınavı hakkında mükemmel bilgiye sahipler ve İngilizce diline büyük bir hakimiyleri var. Kurs sırasında paylaştıkları özel ipuçları ve püf noktaları performansımı geliştirmeme yardımcı oldu. Profesyonelliklerini ve öğrencilerin hedefledikleri puanına ulaşmalarına yardımcı olma konusundaki kararlılıklarını gerçekten takdir ediyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir