SAT Kimya Özel Ders

sat kimya özel ders istanbul ankara izmir turkey.SAT Kimya Özel Ders, üniversitede bilim veya mühendislik eğitimi almak istiyorsanız girmeniz gereken bir sınavdır. İyi bir SAT Kimya Subject Test skorunu, size iyi üniversitelerin kapılarını açacaktır. Sınavdan alacağınız en yüksek puan 800 puandır ve bizimle çalışarak bu skora rahatça ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizin SAT Kimya skoru en düşük 780 olmuştur. Tecrübeli eğitmenlerimiz ile bu skorlara kolayca ulaşabiliyoruz.

60 dakika süren SAT Kimya sınavı, çoktan seçmeli 85 sorudan oluşur. Süre kısa gözükmesine rağmen, yeterli bilgi ile girildiğinde fazlasıyla yetmektedir. Sınava kayıt olurken ve sınava girerken bilmeniz gereken bazı bilgiler şu şekildedir:

  • Ağustos, Ekim, Kasım, Aralık, Mayıs ve Haziran aylarında girilebilmektedir.
  • Hesap makinesi kullanmanıza izin verilmez.
  • Problemler karmaşık işlemleri içermez. Sadece basit 4 işlemi içerir.
  • Ölçümler metrik sistemde ifade edilir.
  • Periyodik tablo, sınava girecek adaylara sınav esnasında verilmektedir.

SAT Kimya Özel Ders İçeriği Nasıldır?

Öğrencilerin, herhangi bir sınavda başarılı olmaları için, düzenli çalışmaya ihtiyacı vardır. SAT Kimya Özel Ders ile başarılı olmak isteyen öğrenciler de bu düzene ayak uydurmalıdır. Öğrencilere konunun düzgün anlaşılması için, her konudan sonra, konu testi uyguluyoruz. Bu sayede hem eksikleri tespit edip hem de konunun anlaşılmasını sağlıyoruz. Tüm konular tamamlandıktan sonra da öğrencilere deneme testleri uyguluyoruz. Bu sayede sat kimya özel ders ile edinilen bilgilerin pekişmesini sağlıyoruz. Ayrıca öğrencilerin eksik olduğu konuları da görerek kısa sürede bu eksikleri kapatıyoruz. Bu sayede sınavdan 800 almanızı garantiliyoruz.

Bu sınavda başarılı olmak için kimyanın temel kavramlarını anlamanın yanında, problemleri çözme becerinizin de iyi olması gerekir. Gözlem ve deney sonuçlarını organize etme ve yorumlama becerisi de size artı sağlayacaktır. Deneysel veriden grafik veya tablo şeklinde sonuç çıkarmak veya çıkarımlar yapmanız istenecektir. Laboratuar deneyimleri ve metrik sistem birimlerine aşinalık, görsel sorulara doğru cevap vermenizi sağlar. Basit cebirsel ilişkileri ele alıp bunları kelime problemlerine uygulayabilmeniz, numerik problemleri çözmenizi sağlar. Oran, doğru ve ters orantı, üslü ve bilimsel gösterim gibi basit matematik bilgisi, sınavda işinizi kolaylaştıracaktır.

SAT kimya özel ders programlarımız, başarılı ve tecrübeli eğitmenlerimiz ile sizi en üst seviyeye taşımaktadır. İyi bir SAT Reasoning skoru ile desteklendiğinde, size en iyi okulların kapısını açar. SAT Kimya Kursu için kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0/5 (0 Reviews)

2 thoughts on “SAT Kimya Özel Ders”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir